RSS

متن کامل جوابیه حامیان سیروان و زانیار به خبر نگار "تماشا"

دسته: خبر ها  |   تعداد بازدید:

http://up.facebookironi.tk/Pic/3/577565_331591700243481_160408687361784_793307_370809314_n.jpg

متن کامل جوابیه حامیان سیروان و زانیار به خبر نگارنما "تماشا"

جناب بابا زاده ،خبر نگارنمای عزیز! تنها فن پیجی که درباره ی نامه ی زانیار مستقل مطلبی نوشت ما بودیم! شما گفتید که ما انتقاد کردیم! ما انتقادی نکردیم و همیشه پشتیبان زانیار خواهیم بود! ما نامه ی زانیار را دوست داشتیم ( در مقاله ی خود گفتی‌ که ما در صفحه اعلام کردیم این نامه را دوست نداشتیم ) ! آقای بابا زاده من و تمام طرفداران سیروان و زانیار دست تمام انسان‌های "رک" رو در این جامعه ی سراسر دروغ و تملق میبوسیم و خوشحالیم طرفدار کسی‌ هستیم که با صراحت و صداقت از خودش دفاع می‌کند! خدا به شما چشم داده! هم در صفحه ی سیروان و هم زانیار متن نامه عیناً هست و حذف نشده ( گفتید که حذف شده)!

و اما می‌پردازیم به نوشته ی شما!

در ابتدا نکته‌ای رو به شما ذکر می‌کنم. سیروان اولین بر در بار ی اثرش از برنامه ی ۹۰ گفت! فکر می‌کنم شما حتی درست هم تحقیق نکردید.سیروان در مصاحبش با نشریه ی "۴۰چراغ" عنوان کرد که آهنگ "رسم دنیا" در برنامه ی موفق "۹۰" استفاده میشود ولی‌ کاش اسم او هم ذکر میشد! عادل فردوسی‌ پور بعد از این مصاحبه بلافاصله از سیروان در برنامه ی ۹۰ با میلیون‌ها بیننده عذر خواهی‌ کرد و قول تقدیر از این هنرمند جوان را داد! این مورد رو از قلم انداخته بودید دوستِ عزیز!

رضا صادقی

شما گفتید رضا صادقی یک سال سکوت کرد و بعد از یک سال گفت : "تنظیم کنند‌های زیادی در این آلبوم با من کار کردند و نمیشود اسم همه را برد" .دوستِ عزیز رضا صادقی مگر میخواست طومار بنویسد؟! بعد از طعنه ی سیروان هم رضا صادقی مصاحبه کرد و حتی نامی‌ از سیروان نیاورد! رضا صادقی از همه در مصاحبه‌هایش تقدیر تشکر کرد! باز هم نامی‌ از سیروان برده نشد! رضا صادقی باز هم مصاحبه کرد و گفت موفقیت وایستا دنیا به خاطره من بود نه کس دیگه.سیروان در جوابیه این حرف از جناب صادقی فقط عنوان کرد : تنظیم وایسا دنیا از رضا صادقی در دستم هست،اگر مایلند این آهنگ را با تنظیم خودشون پخش کنم تا ببینیم علت موفقیت این آهنگ چه کسی‌ بود! متاسفانه جملات عوام فریبانه با قلب ما ایرانی‌‌ها صد‌ها سال هست که در حال بازی کردن هست و مظلوم نمایی تبدیل به تنها سلاح دروغ گوی‌ها شده!

بنیامین بهادری

احترامی خاص برای این خواننده جوان پسند قائلم! آقای خبر نگار!!! رقابت بین دو هنرمند اگر بوده در کجای دنیا و حتی دین ما نا هنجار هست؟! به مطلب خودتون مراجعهِ و صحبت‌های بنیامین و سیروان را مرور کنید! فکر می‌کنم سیروان با تمام فروتنی به بی‌ احترامی جناب بهادری پاسخ دادند! شما از انتشار این دو آلبوم نگفتید! سیروان تمام حرفهاش این بود که شرکت پخش کنند می‌خواهد اول آلبوم بنیامین وارد بازار شود! و در دقیقه ی نود آلبوم سیروان بعد از آلبوم بنیامین به بازار آمد! پس صحبت‌های سیروان بی‌ پایه و اساس و فقط برای بازار گرم کردن نبود!

اریکه ایرانیان!

سیروان مثل خیلی‌‌ها نفوذ ندارد که صدایش را به گوش برساند! حقش را خواست و ندادند! کار اشتباهی‌ بود؟! حق شما را ندهند ساکت مینشینید؟ ما در دینمان حدیث داریم : مسلمانی اگر حقش را نگیرد و ساکت باشد مسلمان نیست! سیروان به کسی‌ بی‌ احترامی نکرد! حقش را خواست که ندادند! آن پول به نیت کودکان سرطانی هزینه شده بود جناب خبر نگار،کودکان سرطانی!!!

و اما بحث روز... زانیار

بهنام صفوی مصاحبه‌ای عجیب قریب کرد! زانیار هم مجبور شد کاملا روک و بدون تعارف جواب کسی‌ که هنرش را زیر سوال برد را بدهد! در مطلب ذکر کردید زانیار "تهمت" زده! کدام تهمت خبر نگار نمای دوست داشتنی؟! زانیار تهمت زد یا اعتراض کرد! زانیار تهمت زد یا شرح ما وقع کرد؟! کسی‌ بهنام صفوی را می‌شناخت؟ آقای صفوی نام چه کسی‌ را با خود یدک میکشند؟ جز سیروان و زانیار؟! بعد از فیلم اخراجی‌ها ۳ مردم نمی‌خواستند همین آلبوم را حتی بخرند که با میانجی گریه سیروان و زانیار این آلبوم خریداری شد!

آقای بابا زده چرا تمام واقعیت را بازگو نمیکنید؟ شما از قشر زحمت کش جامعه هستید! اگر این مطلب را هم چاپ کنید تمام قشر خودتان و حتی نشریه مذکور را زیر سوال میبرید! شما تیتر "هوچی ها" را برای این مصاحبه خواستار شدید که سردبیر اجازه ی چاپ آن را نداد و تبدیل کرد به "شورشی ها" ! ما به مغول‌ها که ایران را ویران کردند لغب "هوچی" را دادیم و شما به دو هنرمند! شما فقط نامتان روزنامه نگار هست،و الا هیچ درکی از قداست قلم ندارید! از قلم برای افزایش شهرت استفاده می‌کنید به چه قیمتی؟ به قیمت تخریب نا عادلانه ی هنرمندان؟

ما به عنوان طرفداران و حامیان این دو هنرمند که موسیقی‌ کشور را متحول کردند،خواستاریم تا سیروان و زانیار عزیز این موضوع رو پیگیری کنند و نگذارند عده‌ای از قداست روزنامه نگاری سو استفاده کنند.

خرداد ۹۱/ حامیان و هواداران سیروان و زانیار

با تشکر از پیج حامیان سیروان و زانیار

ارسال شده توسط Meysam Goodarzi در جمعه ۱۳۹۱/۰۳/۱۲ |

 

درباره وبلاگ

با سلام
به وب رسمی هواداران سیروان خسروی خوش آمدید.
این وب تحت نظارت سیروان خسروی بوده و هدف ما از راه اندازی آن اطلاع رسانی دقیق از آثار وی می باشد.
لازم به ذکر است تنها صفحات رسمی :
www.sir1fans.ir
sirvan-khosravi.blogfa.com
می باشند.
دیگر پایگاه ها تحت نظارت ایشان نبوده و به هیچ عنوان رسمیت ندارند.

راه ارتباطی با ما :
sir1fans@mail.com

امکانات

تماس با ما

در اين وبلاگ
در كل اينترنت